základní škola

Proškoly.cz

populární školka

Informace rodičům

1. Provoz školní družiny:
pondělí – pátek od 6:30h do 7:45h, dále od 11:40h do 16:00h.

2. Vyzvedávání dětí ze školní družiny:
Děti je možné vyzvedávat kdykoliv během odpoledního provozu ŠD, mimo předem ohlášené akce ŠD. Pokud žák odchází v jiném čase, než je uvedeno na přihlášce, přinese písemnou žádost o uvolnění. Neakceptujeme telefonické žádosti.

3. Příchod do školní družiny:
Do školní družiny přicházejí žáci po skončení vyučování v doprovodu vychovatelky. Pokud ostatní třídy končí později, předá žáky vychovatelce učitelka, která vyučovala poslední hodinu.
Do ranní ŠD přicházejí žáci od 6:30h do 7:30h.
Za žáka, který byl ve škole a do ŠD se nedostavil, vychovatelka nezodpovídá. Odchod na zájmové kroužky zajišťuje vedoucí zájmového útvaru: vyzvedává a předává žáky.

4. Úplata za zájmové vzdělávání ve školní družině:
Placení ŠD na účet číslo: 50731311/0100, VS: 2017+ ve zprávě pro příjemce uveďte jméno dítěte, jinak nebude platba identifikována.
Termíny placení:
• Do 15. dne měsíce září: 520,-Kč (platba na období září – prosinec)
• Do 15. dne měsíce ledna: 390,-Kč (platba na období leden – březen)
• Do 15. dne měsíce dubna: 390,-Kč (platba na období duben – červen)

5. Z důvodu bezpečnosti žáků je omezen vstup rodičů do prostor školní družiny. Omezený vstup neplatí při jednání s vychovatelkami ŠD.

6. Vychovatelky respektují pravidla styku dětí s rozvedenými rodiči ve smyslu soudního rozhodnutí, pokud jsou s tímto rozhodnutím seznámeny písemně.

7. Opakované pozdní odchody po skončení provozu ŠD, nezaplacené úplaty v daném termínu, hrubé porušování kázně, ohrožování bezpečnosti a zdraví druhých mohou být důvodem k vyloučení žáka ze ŠD.

8. Děti by měly mít převlečení na ven (staré tepláky, kalhoty…, eventuelně i starší boty), aby si mohly hrát na písku, sportovat, hrát míčové hry. Doporučujeme veškeré oblečení podepsat.

Vánoční jarmark

Beseda o šikaně s městskou policií

Beseda s panem Makoněm v městské knihovně

Dýňové odpoledne na ostrově